loader-img
loader-img-2
مدیر مدرسه سینمایی فرهنگ تعیین شد

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل انتشارات علمی و فرهنگی، مدرسه سینمایی فرهنگ با مدیریت حامد امرایی در زمینه های مختلف آموزش و تولید آثار رسانه ای و شاخه های مختلف سینمایی و با رویکرد جدید آغاز به کار کرده است.در این مدرسه مهم‌ترین و اصلی ترین تخصص های حوزه سینما  که یک فیلمساز یا کارگردان باید بداند آموزش داده می شود.

هدف این مدرسه تربیت هنرجو و آماده کردن آن ها برای ورود به دنیای حرفه ای و استفاده از این هنرجویان در پروژه های تولیدی فرهنگ فیلم است.
بازیگری مقابل دوربین،فن بیان، کارگردانی سینما، فیلمنامه نویسی،فیلمبرداری،تدوین،عکاسی و ساخت فیلم کوتاه برخی از سرفصل ها و دروس این مدرسه است.
در پایان دوره در صورت قبولی در آزمون هنرجویان مدرک معتبر و بین المللی دریافت می کنند.
آنچه بعنوان مزیت این مدرسه نسبت به سایر دوره های آموزشی میتوان ذکر نمود آن است که در دور جدید فعالیت های فرهنگ فیلم چندین پروژه سینمایی ،سریال، کتاب صوتی، انیمیشن، مسابقه، برنامه پلتفرمی و… در شرکت فرهنگ فیلم تهران دست تولید است که در همه ی پروژه ها از فارغ التحصیلان این دوره ها استفاده خواهد شد.
استودیوهای مجهز صدا و تصویر،سالن سینما،تجهیزات کامل تصویربرداری و تولید فیلم از جمله  امکاناتی است که فرهنگ فیلم را به یک موسسه متفاوت و توانمند در زمینه تولید و آموزش تبدیل نموده است.

حامد امرایی ،نویسنده و کارگردان سینما  با20سال سابقه تدریس در حوزه سینما و تئاترهمراه با گروه آموزشی خود که شامل استادان مطرح دانشگاه و و هنرمندان مطرح سینما و تئاتر است مدیریت مدرسه سینمایی فرهنگ فیلم را به عهده گرفته است.

دیدگاه شما
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی