loader-img
loader-img-2
«فرانک معمار جوان» منتشر شد

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل انتشارات علمی و فرهنگی، کتاب «فرانک معمار جوان»در 40صفحه مصور رنگی  توسط انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شده است.
در خلاصه کتاب «فرانک معمار جوان می خوانیم:

جوانی یک کیفیت است نه یک اتفاق
این جمله از فرانک لوید رایت مشهورترین معمار جهان است که کتاب فرانک معمار جوان با آن آغاز میشود،همین آغاز گویای این است که با کتابی روبه رو هستیم که پند و اندرزی در بر ندارد بلکه زمینه ساز یک کیفیت و راه در ذهن و زندگی کودک است و او را ترغیب به ادامه مسیر میسازد.
دو شخصیت اصلی داستان که پدر و پدربزرگی به نام فرانک جوان و فرانک پیر هستند که  نام انها از معمار پرآوازه فرانک لوید رایت وام گرفته شده است ،فرانک پیر و فرانک جوان در این سفر اکتشافی با یکدیگر در دنیای هنر معماری تعمق میکنند ،نمایش ساختمانها و موزه معماری با تصویر سازی مناسب و جذاب بر همراهی کودک با این کتاب می افزاید ،فرانک پیر و فرانک جوان پس از بازدید از موزه شب هنگام قبل از خواب به این می‌اندیشند که هر دو داناتر و سر زنده تر شدند .
کتاب کودک ،فرانک معمار جوان که متعلق به رده سنی 3تا 8سال است ،به لزوم نگریستن به هنر و دنیا از نگاه کودکان میپردازد و همراهی کودکان و پیران را در کنار هم برای خلق معنای با کیفیت تر برای زندگی نشان میدهد ،در انتهای کتاب آدرس سایتی برای اطلاعات بیشتر  در مورد موزه هنرهای مدرن گذاشته شده که بسیار راهگشاست .
با مطالعه این کتاب ،کودکان خود را در مسیر اشنایی با هنر مدرن معماری قرار دهید و دریچه جدیدی از انتخاب راه و مسیر زندگی را بسازید ،ذهن های کودکان را با محتوای غنی پرورش دهید و با تعقل و تفکر خلاق بر کیفیت زندگی انها بیفزایید .
کتابها را تنها نگذارید.

دیدگاه شما
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی